Nowoczesny system iDig

Firma Armax została dealerem urządzeń marki iDig!

IDIG 2D  to system na koparkę, który wspiera prace operatora. 

Sprawdzona francuska technologia, długoletnie doświadczenie producenta oraz uwagi użytkowników z całego świata, powodują, że system jest aktualizowany o nowe parametry i ciągle udoskonalany.

IDIG to łatwy w użyciu i prosty w instalacji system, który kontroluje pomiarowo pracę koparki. Czujniki umieszczone na wysięgniku, ramieniu oraz przy łyżce, na bieżąco pozycjonują głębokość wykopu.  Czytelny wyświetlacz dotykowy i przyjazny interfejs to możliwość zadania w kilka sekund podstawowych funkcji kopania do poziomu czy w spadkach.

IDIG 2D - OPCJE PRACY

BEZ NIWELATORA LASEROWEGO

Operator ustawia łyżkę na znanej wysokości (reper, zero budowy) i wpisuje pogłębienie lub nasyp od tego punktu i może kopać z dużą dokładnością.

 

Z NIWELATOREM LASEROWYM

Czujnik Combo na ramieniu ma dodatkową funkcję odczytu wiązki laserowej i ona służy do nawiązania wysokościowego (system zapamiętuje wymiar wykopu względem płaszczyzny laserowej). Operator po zmianie pozycji "łapie laser" (na ok. 3 sekundy) i może pracować precyzyjnie dalej.

 

Czujnik 2D 

Umieszczony w kabinie , odpowiada za obrót maszyny oraz pochylenia maszyny. Kalkuluje na bieżąco , przelicza pozycję i podaje prawidłowy wymiar na wyświetlacz.

Bardzo istotnie rozwiązanie w pracach ze spadkami.

KONTAKT
x

+48 606 258 117